باطری ماشین خوابیده چطور روشنش کنم ؟

//باطری ماشین خوابیده چطور روشنش کنم ؟

باطری ماشین خوابیده چطور روشنش کنم ؟

این سوال که باطری ماشین خوابیده چطور روشنش کنم ؟ برای اکثر ما پیش آمده است. ما در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید از این مشکل با آسان ترین روش رهایی یابید. یکی از بهرتین روش ها باتری به باتری کردن است. برای این کار خودرو دیگری لازم است که می توانید از همسایگان یا دوستان و آشنایان کمک بگیرید. خودرو دیگر باید روشن باشد و با کابل دو باتری را به هم متصل کنید و استارت بزنید. توجه داشته باشید که این یک راه حل موقت است و می بایستی برای تعمیر یا تعویض باتری خود اقدام نمایید.

یکی دیگر از روش های روشن کردن ماشین زمانی که باتری خوابیده است هل دادن ماشین است. البته همانطور که قبل گفته ایم هل دادن فقط برای ماشین های دنده ای کاربرد دارد و ماشین های دنده اتوماتیک نمی توانند از این راه کار استفاده کنند. هل دادن حتی برای خودرو های دنده ای هم زیاد مناسب نیست و پیشنهاد نمی کنیم از این روش زیاد استفاده کنید. اما برای خروج از بحران برای یک یا چند بار ایرادی ندارد.

اگر باطری ماشین خوابیده و به دنبال یک راه حل اساسی هستید پیشنهاد می کنم با تعمیر کار تماس بگیرید و از او بخواهید باطری جدیدی برای شما بیاورد. اگر در تهران ساکن هستید می توانید با باتری ایران دوست تماس بگیرید. باتری ایران دوست در کمترین زمان باتری جدیدی بدون هزینه حمل و نقل به محل شما می آید و باتطری ماشین شما را تعویض می کند. همچنین این مجموعه تعرقه باتری را با پایین ترین قیمت به شما اعلام می کند.

در اکثر کتاب های پزشکی می خووانید پیشگیری بهتر از درمان است . ما پیشنهاد می کنیم این شعار را برای خودرو خودتان بکار ببرید تا دچار مشکلاتری نظیر خوابیدن باتری ماشین و … نشوید. باتری ماشین یک عمر مشخصی دارد که در اکثر باتری های حدود 2 سوال است. ما پیشنهاد می کنیم پیشگیری نمایید و قبل از خرابی و پایان عمر باتری برای تعویض آن اقدام نمایید. برای خرید باتری نیز می توانید از ما کمک بگیرید. تا با مشاوره رایگان باتری ارزان مناسب خودرو شما به شما معرفی نماییم.

همچنین می توانید برای خرید باتری از فروشگاه اینترنتی ما دیدن نمایید و قیمت باتری ماشین های مختلف را روزانه در این وب سایت مشاهده و با سایر فروشگاه ها مقایسه نمایید.

مجموعه باتری ایران دوست امیدوار است هرگز جمله باطری ماشین خوابیده است را از شما نشنود و خنده بر لبان شما جاری باشد.

By | 2019-10-21T06:25:34+00:00 اکتبر 21st, 2019|مقالات|بدون دیدگاه

About the Author:

ثبت ديدگاه

سفارش تلفنی