نحوه هل دادن ماشین دنده اتوماتیک

//نحوه هل دادن ماشین دنده اتوماتیک

نحوه هل دادن ماشین دنده اتوماتیک

بسیاری از شما عزیزان از ما سوال کرده بودید که در صورتی که باتری ماشین دنده اتوماتیک دچار مشکل شد نحوه هل دادن ماشین دنده اتوماتیک به چه شکل خواهد بود . حدالامکان ماشین دنده اتوماتیک را هل ندهید و با تعمیر کار خود تماس بگیرید.

اگر باتری خودرو شما دچار مشکل شده است فروشگاه باتری ایراندوست در سراسر تهران در کمتر از دو ساعت با اعزام نصاب خود باتری شما را تعویض می نماید و یا اگر بتوانید از روش باطری به باطری ماشین خود را روشن کنید، بدون هیچ نگرانی برای آسیب رسیدن به گیربکس و حتی موتور، ماشین خود را روشن خواهید کرد و برای عیب یابی به مکانیک یا تعمیرگاه های مربوطه مراجعه می کنید.

 

نحوه هل دادن ماشین دنده اتوماتیک

قبل از اینکه روش روشن کردن ماشین با هل دادن را توضیح دهیم، ابتدا به ارائه برخی نکات می پردازیم. رعایت این نکات بسیار مهم است و از بروز مشکلات مختلف جلوگیری می کند.

توجه داشته باشید که هر خودرویی را نمی توان با هل دادن روشن کرد. در واقع اگر شما از خودروهای دنده اتوماتیک استفاده می کنید و این خودرو با روشن کردن با پیچاندن سوئیچ روشن نمی شود، به هیچ وجه نمی توانید با استفاده از هل دادن آن را روشن کنید. روشن کردن خودرو با هل دادن تنها برای خودروهایی کاربرد دارد که گیربکس دستی دارد. در صورتی که خودرو با دنده اتوماتیک را بخواهید با استفاده از هل دادن روشن کنید، به احتمال بسیار زیاد به گیربکس آن ضربه وارد شده و دچار مشکل می‌شود. همچنین ممکن است باعث ایجاد مشکل در موتور خودرو شوید، در نتیجه حتماً دقت کنید که روشن کردن خودرو با هل دادن تنها برای خودروهای که دنده دستی و در واقع گیربکس دستی دارد، امکان پذیر است.

اگر ماشین دنده اتوماتیک شما با کمک باطری به باطری روشن نشد و دسترسی به تعمیرکار ندارید برای جلوگیری از خسارات بیشتر بهتر است با امدادخودرو تماس بگیرید و یا با خودرو های مخصوص به ماشین خود را به تعمیرگاه منتقل نمایید.

.

تلفن های تماس جهت خرید باتری :

شعبه مرکزی (فتح): 6 – 66262005 – 021         شعبه ونک : 88217376 و 88069882 – 021       شعبه ستارخان : 66501525 و 66520316 – 021
.

By | 2019-10-01T13:43:41+00:00 اکتبر 1st, 2019|مقالات|بدون دیدگاه

About the Author:

ثبت ديدگاه

سفارش تلفنی